Bizi Arıyabilirsiniz: 0 ( 537 ) 421 66 13

Android Programlama

Çağımızın yükselen teknolojisi olan akıllı telefonlar, beraberlerinde birbirinden farklı işletim sistemlerini de getirdi. Açık kaynak olması ve hemen herkes tarafından geliştirilmeye müsait olması gibi özellikleriyle rakipleri arasından sıyrılan Android, bahsi geçen işletim sistemlerinden yalnızca birisi. Dünyaca ünlü arama motoru Google´ın resmî desteğini arkasına alan ve hali hazırda bir çok teknoloji firması tarafından üretilen telefon ve tabletlerin işletim sistemi olan Android, özellikle geniş uygulama arşiviyle de dikkatleri üzerine çekiyor.


Google Play Store platformu üzerinden tüm kategorilerle ilgili oyun ve uygulamalara erişim sağlayabilmek artık mümkün hale gelmiş durumda. Özellikle akıllı telefonların giderek yaygınlaşmaya ve kullanım ağını arttırmaya devam ettiği günümüzde firma ve kurumların Android uygulamaları geliştirmeye başladığını ve mobil kullanıcı kitlesine daha bir özenle hitap etmeye başladığını da söyleyebiliriz. Bankalar, büyük markalar, tüketici memnuniyetini arttırmaya çalışan firmalar ve daha fazlası... Hepsi, ama hepsi Android uygulamalarıyla hem prestijlerini arttırmış, hem de hitap ettiği kesimi biraz daha genişletmiş durumdalar. Üstelik Android uygulamaların sağladığı kolaylıklar sadece bunlarla sınırlı değil.


Masaüstü bilgisayarınızda veya internet tarayıcınızda kullandığınız muhasebe programına cep telefonunuz üzerinde de ulaşabildiğinizi bir düşünün! Ne kadar güzel olurdu değil mi? İnternete bağlı olduğunuz hemen her yerden verilerinize ulaşmak, onları düzenlemek veya başkalarıyla paylaşmak Android programlama ile bir kaç dokunuş uzağınıza kadar gelebiliyor. Marmaris yazılımolarak bizler tam da ihtiyacınıza yönelik Android programlama hizmeti sağlıyor, mutlu müşteri kitlemizle Türkiye sınırları içerisinde üretilen en başarılı uygulamalara imzamızı atmaya devam ediyoruz.


Ücretsiz olması gibi bir artı özelliğiyle daha çok tercih edilen Android´in uygulama marketinde kişisel veya kurumsal uygulamalarınızla yer almak istiyorsanız, sizlere yardımcı olabiliriz. Profesyonel uygulama geliştiricilerimiz ile son teknolojiyi harmanlayarak geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde işlerinizi ofis dışına taşıyabilmeniz mümkün. Bunun yanı sıra aklınıza gelebilecek hemen her ihtiyacınızı karşılayabilecek ve Android uygulama pazarından pay kapmanızı sağlayabilecek çözümlerle de yanınızda olabiliriz. Aklınızda her ne varsa, hayata geçirmek istediğiniz fikirlerinizi bizlerle özgürce paylaşabilir; akılcı ve cazip fiyatlı çözümlerimizle tanışma imkânını elde edin.

 

 

Back to Top