Bizi Arıyabilirsiniz: 0 ( 537 ) 421 66 13

  • slidebg2

WEB SITE

Kurumsal

Yazılım dendiğinde firmaları şüphesiz en çok zorlayan konu ihtiyaçların analizi ve bu ihtiyaçlara karşılık verecek yazılımın eksiksiz ve tam olarak geliştirilmesidir. İhtiyaçlarınızı analiz ederek sizler içiin en uygun çözümü sunmaya hazır bulunan fir...

Devamı

PROGRAMLAMA

IOS

Akıllı telefon sektörünün lokomotifi haline gelen, piyasaya sürdüğü her yeni modelde satış listelerini alt üst eden Apple; iOS işletim sistemini kullandığı mobil cihazlar vasıtasıyla standartları belirlemeye devam ediyor. iPhone ve iPad gibi tek..

Devamı

PROGRAMLAMA

Android

Çağımızın yükselen teknolojisi olan akıllı telefonlar, beraberlerinde birbirinden farklı işletim sistemlerini de getirdi. Açık kaynak olması ve hemen herkes tarafından geliştirilmeye müsait olması gibi özellikleriyle rakipleri arasınd..

Devamı

PROJE DANIŞMANLIĞI

İnternet

Hayata geçirdiğiniz fikir beklediğiniz başarıyı yakalayamadı mı? Bir fikriniz var ve nereden başlayacağınız konusunda karasız mısınız? Gelin fikrinizi birde biz ele alalım. Faaliyet alanınızı analiz ederek projenin fikirden gerçeğe dönüşm...

Devamı


 

Yeteneklerimiz

ASP.NET Development
100%
Database Management
100%
search engine optimization
100%
Project Management
100%
Graphic design
80%
JAVA&HTML
100%
PHP Development
70%

Neden bizi seçmelisiniz

Dizayn

Engin hayal gücüne sahip yaratıcı ekibimiz, sizi anlayıp potansiyelinize ışık tutan strateji uzmanlarımız ve sorunlarınızı çözmek için hazırda bekleyen güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle 2014'ten beri bütün müşterilerimizi sektörlerinde öncü markalar haline getiriyoruz. Bizimle her zaman rakiplerinizden bir adım öndesiniz. Çünkü biz, bugüne gelecekten bakıyoruz. .

Deneyim

2005 yılından itibaren Yazılım sektörde ekip olarak edindiğimiz denyimler bizi bu noktaya kadar getirmiştir..

Proje Planlama

Fikirlerin değer kazandığı çağımızda projelendirme aşamasında sıkıntı yaşayan tüm fikir sahiplerine birimimizce projelendirme aşamasında teknik destek sağlamak amacıyla web sitemiz üzerinden formumuzu doldurarak projelendirme aşamasında yardım alabilirsiniz.. Benim de bir fikrim var projelendirmek istiyorum diyorsanız bize ulaşın.

Ekibimiz

Back to Top