Bizi Arıyabilirsiniz: 0 ( 537 ) 421 66 13

IOS Programlama

Akıllı telefon sektörünün lokomotifi haline gelen, piyasaya sürdüğü her yeni modelde satış listelerini alt üst eden Apple; iOS işletim sistemini kullandığı mobil cihazlar vasıtasıyla standartları belirlemeye devam ediyor. iPhone ve iPad gibi teknolojik aletlerle insanların hayatını kolaylaştıran Apple, App Store ismini verdiği uygulama diziniyle geliştiricilerin uygulamalarını tüm kullanıcıların beğenisine sunma imkânını da sağlıyor. Çeşitli firma ve kurumlar çoktan App Store´daki yerini almış durumdayken, kişisel olarak uygulama geliştiren insanlar da uygulama geliştirerek gelir elde edebiliyorlar. iOS işletim sistemine sahip cihazlar kullanıcısına bir prestij sağladığı ve marka değeri yüksek bir firma elinden üretildiği için ülkemizde de sıkça tercih ediliyor. Özellikle iPhone, bu noktada ciddi bir başarıya ulaşmış durumda. Hemen her yaştan kullanıcı kitlesine sahip olan iOS işletim sistemli cihazlara yönelik uygulama geliştirmekse, günümüzün yükselen trendleri arasında.


Ofisinizde bilgisayar karşısında yapabileceğiniz tüm işlemleri akıllı telefonunuz üzerinden gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan iOS uygulamaları sayesinde iş veriminizi arttırabilmek ve müşterilerinizle daha sağlıklı ilişkiler kurabilmek mümkün. İnternet sitelerini akıllı telefonlardan rahatça görüntülemeye olanak sağlayan uygulamalar, televizyon ve radyo uygulamaları, oyunlar... Hepsi başarılı iOS programlama örneklerini teşkil eden uygulamalar olarak App Store´da yerini alan ve hali hazırda bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen yazılımlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu büyük pastadan pay almak ve premium segment olarak da nitelendirilen kullanıcı kitlesine hitap etmek, kurumunuza mutlaka büyük fayda ve prestij sağlayacaktır. Ayrıca hali hazırda kullanıyor olduğunuz masaüstü ve web tabanlı yazılımlarla, mobil uygulamalarınızın entegre bir şekilde çalışmasını sağlayabilmek de mümkün.

Ofis uygulamalarının bir çoğunun mobil cihazlara taşındığı günümüzde, aklınıza gelebilecek çoğu işlemi iOS uygulamalar vasıtasıyla gerçekleştirebilmek çok kolay. Hal böyle iken Marmaris yazılım olarak bizler, siz değerli müşterilerimize "neler yapabileceğimize hep beraber bakalım, ve sizin için en uygun çözümü üretelim "çağrısında bulunuyoruz. Uygun fiyat politikamızın yanı sıra, alanında uzman uygulama geliştiricisi ekip arkadaşlarımızla sizlere en kaliteli çözümleri sunmak için bekliyoruz. Hayalinizi süsleyen iOS uygulamalarına sahip olmak ve mobil alanda da prestijinizi korumak istiyorsanız, adresiniz Marmaris yazılım olmalı.

 

 

Back to Top